NINTENDO WII®

Wii Remote olarak adlandırılan oyun kumandası harekete duyarlı sensörler içermekte ve bu özellikler üzerine geliştirilen oyunları ile oyuncuya bambaşka bir deneyim sunmaktadır.
Kullanılabilirlik: Stokta var
75 ₺ ve üzerine ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 2-3 gün
*
*
139,00 ₺
Nintendo Wii® Patent Posteri 

 

"CONTROLLER FOR ELECTRONIC GAME MACHINE"


Kenichiro Ashida et al. , 14 Şubat 2006

Wii, Nintendo firmasının geliştirdiği ve 17 Kasım 2006'da piyasaya sürmüş olduğu yenilikçi bir oyun konsoludur. Patent tasarımında da yer alan oyun kumandası Wii'nin en önemi parçasıdır. Wii Remote olarak adlandırılan oyun kumandası harekete duyarlı sensörler içermekte ve bu özellikler üzerine geliştirilen oyunları ile oyuncuya bambaşka bir deneyim sunmaktadır.

Cihaz güç tuşuna basılı tutulduğunda tamamen kapatılabildiği gibi Wi-Fi ayarları yapıldığı ve İnternet'e bağlandığı takdirde power tuşuna bir kere basıldığında uyku moduna geçmektedir. Wii bu durumda iken eğer Wiiconnect açıksa açık haline göre %50 enerji, açık değilse %9 civarı enerji tüketmektedir. Bu sırada Wiiconnect24 sayesinde her zaman bağlantıda kalıp, bilgi aktarmaya devam etmektedir.

Nintendo Wii'nin yanında WiiSports oyunu hediye verilmektedir. Bu oyununun içinde ise 5 adet spor aktivitesi yapmak mümkündür: Beyzbol, bowling, boks, tenis ve golf bu oyunlar 1-4 oyuncu ile oynanabilen interaktif bir ev eğlencesine dönüşebilen özelliklere sahiptir. Nintendo, hedef kitlesini ve pazarın isteklerini doğru okumuş ve bu sayede 100 milyon adetin üzerinde çok başarılı bir satış rakamını sağlamıştır.

Bu patent posteri, "CONTROLLER FOR ELECTRONIC GAME MACHINE" için orijinal Patentin bir reprodüksiyonudur. Kenichiro Ashida ve diğerleri tarafından icat edildi ve 14 Şubat 2006'da dosyalandı. 8 Ocak 2008'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yayınlandı. Reprodüksiyon işleminden geçen çalışma içerisinde kullanılan görsellerin işlenmemiş hali Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi arşivlerinde herkesin erişimine açıktır.

Neler yaptık?

 

  • Düşük çözünürlüklü olarak Patent arşivlerinden elde ettiğimiz patent görsellerini illüstrasyon/reprodüksiyon yöntemleri ile baskıya hazır hale getirdik.

  • Görsel içerik kalitelerini dekoratif amaçlara yakışıcak şekilde tekrar düzenledik.

  • Klasik patent tasarımının ötesinde sade ve göze hitap edecek tasarımlar ile süsledik.

  • Baskı kalitesini maksimize ettik.

 

Baskı özellikleri

 

  • 1. Sınıf yüksek kaliteli fotoğraf baskısına uygun kağıtlar seçtik.

  • 170~240gr. değerlerinde yüksek gramajlı kağıtlara baskı aldık.

  • 8 renkli LUCIA EX mürekkepler ile CANON imagePROGRAF iPF8400S Fotoğraf Baskı makinesinde basıldı.

  • Tüm ürünlerimizde yüksek kaliteli ve yüksek gramajlı mat kağıtlar üzerine HDR mürekkep püskürtmeli modern teknolojiler ile baskılar aldık.

Ürün etiketleri